top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSkibi

Den druhý

Aktualizováno: 26. 8. 2019

Táákže dneska, kamarádi, to vám musím zase vyprávět, těch zážitků 🙂Ráno hned po svačince jsme si zajeli na dopravní hřiště. Mezi značkami a semafory jsme se naučili například, že červená znamená stát, na zelenou se zase jede a když chceme na kole odbočit, ukážeme packou kam, ať to všichni dobře vidí. Pan policista co měl přijet nakonec nejspíš kvůli bolavému bříšku nemohl, ale bylo to vlastně úplné medvědí štěstí, jelikož pár pokut by malá medvíďátka ze začátku asi utržila.Hladoví jako vlčata jsme se vrátili a honem na baštu k nám do MUSA restaurace, kde už na nás čekal teplý obídek.


No a možná už i víte, že i my už víme, jak si sestavit kolo, nebo ho opravit když se dostaví porucha či známý díra efekt, čili defekt. Všechno nám totiž přijel ukázat náš servisní technik Erich. A taková pumpička a rukavice, které s sebou přivezl... tak i s takovým materiálem jsme si s medvíďaty hravě poradili 🙂.


I naše kreativní já jsme dnes vyvenčili. Všechny čtyři týmy, které se s dalšími dvěma indíciemi stále ženou za klíčem k minulosti a možná i za pokladem Vindyšovy továrny, dnes tvořili vlajku a malovali jejich kolo snů. No výsledek posuďte sami ve fotogalerii, ale kdo by nechtěl kolo s křídly nebo rovnou tryskovým pohonem?


Zítra vykoupeme naše kožíšky v bazénu nebo v biotopu, a po obědě se naučíme, jak pomoci kamarádovi, který třeba spadl z kola, a odřel si packu. Ano, i my cirkusoví medvědi můžeme občas spadnout, ale když je nablízku kamarád, který ví jak bebí ošetřit a pofoukat, skoro vůbec to pak nebolíTak brumbrou noc, a nabírejte síly na zítra, bude to zase parádní medvědí dobrodružství... To slibuji, jakože se medvídek Skibi 🐻 jmenuji.


další fotky naleznete v naší fotogalerii

32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page