top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSkibi

SKIBI Příměstský tábor 7-11.8.2023 - Den 2.

Od rána už na nás konečně vysvitlo sluníčko a hned po shromáždění jsme se přivítali, rozdali svačinku a připravili se na výlet směrem na Braník.Dvě skupinky se vydaly po levém břehu Vltavy kolem přístavu až na Barrandovský most. Velkou skupinku ovšem zastavilo stádo divokých koz, nicméně kozy byly dost kamarádské a nás si moc nevšímaly, tudíž to bylo jen takové zpestření a mohlo se směle pokračovat dále.
Po přejetí “Baranďáku” jsme po žluté cyklostezce odbočili do bráníku a šli si na chvíli vyzkoušet nový pumptrack u Branických ledáren. Zde jsme si snědli výborný meruňkový koláč a vyrazili na naši hlavní atrakci dne, hřiště Vltavanů 229.

Na hřiště už mezitím přijela i třetí skupinka, ti to ovšem vzali klasicky pod viaduktem přes lávky směrem na Zbraslav. Strávili jsme zde příjemný zbytek dopoledne, a překvapivě i ti nejmenší beze strachu vylezli až do výšin celé prolejzačky.

Pomalu jsme se začali balit a vyrazili na oběd zpět do klubovny.


Čekal na nás skvělý guláš a hovězí vývar, posilněni jsme si dali hodinku klídek a pak přišel čas na otestování nových hraček a stavebnin. Dokonce jsme otevřeli i tetovací salónek, takže si vyhrál opravdu každý, včetně vedoucích :)


Zbytek odpoledne jsme strávili v areálu a postupně se střídali po skupinkách na pumptracku a SKIBI dráze, kde jsme zlepšovali jezdecký um. Nicméně se to neobešlo bez zranění. Naštěstí jen lehké odřeniny, které k tomuto sportu patří.

Následně se ještě rozjely bubliny na dětském hřišti a to byla tečka našeho aktivního dne, následovala svačinka a vyzvedávaní rodiči.


Za dnešní výlet bychom chtěli všechny velmi pochválit za ohleduplnost na cyklostezce, je vidět že nás dopravní hřiště ledasco naučilo. Zároveň nás i těšilo jak všichni odhodlaně šlapali bez ceknutí, přeci jen jsme najeli 25 kilometrů, za což mají všichni obrovskou pochvalu :)


všechny táborové fotky i s možností stažení naleznete ZDE
108 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page