top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSkibi

SKIBI Příměstský tábor 7-11.8.2023 - Den 3.

Opět probuzení do velmi deštivého rána. Bylo vidět že by někteří ještě rádi zůstali v pelechu. Nicméně nepříznivé podmínky známe už dost dobře tak jsme se tentokrát poučili a zarezervovali sportovní halu v Radotíně, kam jsme se po ranní svačině vypravili.Sice jsme unikli dešti ale mokří jsme byli stejně, jen to byl protentokrát pot. No bodejť by ne, dvě hodinky hrát v kuse vybiku, fotbal a do toho ještě opičí dráha.


Následoval oběd ve formě nejznámější české gastronomické pecky a to sýr smažený s tatarkou, po kterém se slehla zem.


Chvilka klidu po o, jak se říká, nicméně děti až tak o klid nestály s nastal boj mezi zákopy (rozumějte žíněnky).


Proto jsme museli najít rychlou reakci a hned pod chvilce klidu jsme se oblekli do cyklistického a za krásného počasí vyrazili na kolo.


Rozdělili jsme se na dvě skupinky kde větší přizvali ještě trojici statečných z druhé skupiny a společně zdolali jeden s Radotínských kopců a dali si krátký singletrack po hřebenu.

Z fotek je vidět čistý jásot při jízdě v bahně, nicméně všichni to hravě zvládli a na závěr jsme si dali dlouhý sjezd nazpět do klubovny.


Zato menší skupinka pod vedením Zdeňky, Kristy a Barči si dali okruh okolo golfového hřiště v Lipencích, kde hlavní atrakcí bylo držet se mimo louže, kterých na cestě bylo opravdu hodně. Prý se to náramně vydařilo až na pár jedinců, kteří pochopili hru obráceně a snažili se projet každičkou louži. Všichni však zdrávi dorazili nazpět.

Sladkou tečkou byl dnes banánový split se šlehačkou, následovala volná zábava a následné vyzvedávání.


Budeme doufat v příznivé počasí na náš zítřejší celodenní výlet a těšíme se hlavně i na večer. Prý bude nějaký poklad či co? No nechme se překvapit.


všechny táborové fotky i s možností stažení naleznete ZDE


84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page